AYDOĞAN SAĞLIK SORUNLARINI GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE AŞTIKTAN SONRA YAZILI BİR AÇIKLAMA YAPTI.
Gündem
2020-06-13 10:30

AYDOĞAN SAĞLIK SORUNLARINI GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE AŞTIKTAN SONRA YAZILI BİR AÇIKLAMA YAPTI.

 

GAZETECİ YAZAR VE BARIŞ AKTİVİSTİ CEMİL AYDOĞAN SAĞLIK SORUNLARINI GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE AŞTIKTAN SONRA YAZILI BİR AÇIKLAMA YAPTI.

Aydoğan yaptığı yazılı açıklamada, hiç hesapta olmayan, bir enfeksiyon ile karşı karşıya geldiğini, Mardin Park Hastanesi'nde bir kaç gün yoğun bir tedaviden geçtiğini söyledi.Aydoğan bu tedavi sürecinde, Kainatın sahibinin güçlü inancı, geçmişte haksız olarak yaşadığı yoğun sorgular;ve cezaevi dönemleri ve hakında açılan tüm davalardan da Beraat ettiği açıklamasında bulundu. Demokrasi düşmanlarından; bedeninde aldığı kurşunlar ile beraber, Atletizmde bir dönem efsanevi yenilmez bir Atletizm yarışçısı olarak; kendisine bıraktığı güçlü bir irade sayesinde bu hastalıktan kurtulduğunu söyledi.
İlk defa bugün bir kilometre yürüyüş yaptığını açıklayan Gazeteci yazar "AYDOĞAN"
Gerçek Dostlar zor günde kendini gösterir açıklamasında bulundu. hastanede rahatsızlığım boyunca beni hiç yalnız bırakmayan; sınırsız hizmetleriyle, eşim Hacı Türkan'a sonsuz teşekkür ediyorum.
Beni telefonla veya bizat gelerek, yorum ve mesajlar ile yalnız bırakmayan, sayıları milyonları bulan,Kamuda görevli Stk sorumlularına, Mardin, Kızıltepe, ve bölge basınında görevli olan, Yerel TV kurumlarına, Vepsite sorumlularına, yazılı medya temsilcileri ne,ve Tüm Gazeteci, yazar olan meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.Kendilerine En derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Açıklamasında bulundu. mensupu olduğum.
Amerekan (Helecan) aşireti birliğine ve değerli halkımıza teşekkürü bir borç ve minnet kabul ediyorum.
Benim sağlığım ile ilgili sorumluluğu alan, Dahiliye uzmanı Dr sayın 'Bayram Yıldız''a ve tüm hastane kadrolarına teşekkür ediyorum.Dr Ömer Yıldız'ın
Yaptıkları bilimsel ve objektif tesbitlere, minnetar olduğumun bilinmesini istiyorum.
Şimdiden sonra bir Barış Aktivisti olarak Ortadoğu'da ve ülkemizde, Emperyalist ülkelerin, karanlık tezgahlarını halkımız içinde, duyarlı insanların destekleriyle, tasfiye etmek üzere, herkesin kendi dilini, kimliğini ve tarihini özgür bir ortamda taşımak üzere, kaldığımız yerden yolumuza cesaret ile devam edeceğiz.
Ortadoğu'da mihenk bir taşın kurulması, ve tüm coğrafyalara hitap eden, bir kalenin kurulması amacıyla, Mezopotamya' Anadolu ve Trakyanın Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde, devamını sağlamak üzere, ve bu tarihi coğrafyada,Tüm Ortadoğu ve Dünya halklarına Demokratik ve bir Barış muhtevası kazandırmak için, hepimize tarihi görevler düşmektedir. Açıklamasında bulundu.
Bu Demokratik talepleri Ortadoğu'da hayatta geçirmek için; inanca dayalı Barış ve Özgürlük mücadelesinde, Selahaddin Eyyubi örneğinde olduğu gibi, mazlum Ortadoğu halkları ile beraber,Yeniden bir diriliş ve kahramanlık destanına acilen ihtiyacımız vardır.
Allah ülkemizde bu önderliğe layık olan siyasi ve efsanevi liderimizi muzaffer eylesin.
Emperyalist ve sömürgeci sistemleri bir daha diriltmemek üzere mahfu perişan etsin. ve hezimete uğratsın. Ortadoğu halklarını yeniden muzaffer Eylesin.
Kainatın sahibi yüce Allah'tan bu taleplerimin kabulünü diliyorum.
Amin ya Rabılalemin.
Açıklamasında bulundu.
Cemil AYDOĞAN
Gazeteci Yazar Aktivist ve Barış Derneği Genel Başkanı


SON YORUMLAR

Mezopotamya Haber © 2019 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tasarım: Abdullah YALÇIN

Dunaysır Organizasyon