İNSANLIK İÇİN; BAZI EVRENSEL DUA TALEPLERİMİN, KABULUNU DİLİYORUM.
Gündem
2020-05-07 16:14

İNSANLIK İÇİN; BAZI EVRENSEL DUA TALEPLERİMİN, KABULUNU DİLİYORUM.
Hz İbrahim kitabını yazan, bir kulun olarak tüm dualarımın kabulünü diliyorum.
Sana inanarak, şahsi çıkarlar içinde olmayan, Toplumsal hizmetlerin peşinde koşan, inançlı ve Devrimci insanları bağışla; ya Rabılalemin.
Kendi rant çıkarları için, Dünya'yı kana bulayan, Emperyalist ve Kapitalist sistemleri, Tasfiye eyle,Ya Rabılalemin. Alternatif olarak; İnanca ve Adalet'te dayalı olan, Barış ve kardeşlik sistemlerini muzaffer eyle; ya Rabılalemin.
Allah inancında samimi olan, İnsan Hakları, Barış ve Demokrasi mücadelesinde, Adil davranan, tüm özgürlük savaşçılarını, bağışla; ve muzaffer eyle. ya Rabılalemin.
Allah'a inanan, ve insanlık mücadelesinde samimi ve adil olan; Muhammed'din ümmetini, ve tüm ehli kitap sahiplerini bağışla; ve firdevsi cenetini nasip eyle. ya Rabılalemin.
Toplumsal mücadele'de samimi olan; inançlarında zayıf olan; insanlara güçlü bir Allah inancını, nasip eyle, ya Rabılalemin.
Allah inancında samimi olan; tüm insanlığı, kendi doğal ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için kendilerine, yeni bir fırsat ve imkan eyle; ve kendilerini, Dünya ve Ahiret yaşamında, mahcup etme; ya Rabılalemin.
Bu Coronavirüs salgın'ına karşı, bizi, ailemizi, Ülkemizi, ve tüm insanlığı, bir an önce kurtarma dileğiyle,
İslâm ümmetine, ve insanlığa, yeni bir şans vermeni diliyorum.
Amin ya Rabılalemin.
Cemil AYDOĞAN
Barış Aktivisti ve Barış Derneği Başkanı
Haber: Mezopotamya ve Yurthaber Basın Yayın


SON YORUMLAR

Mezopotamya Haber © 2019 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tasarım: Abdullah YALÇIN

Dunaysır Organizasyon