KAİNATIN SAHİBİ YÜCE ALLAH'TAN İNSANLIK ADINA BAZI EVRENSEL DUALARDA BULUNDUM
Gündem
2020-04-28 15:56

KAİNATIN SAHİBİ YÜCE ALLAH'TAN İNSANLIK ADINA BAZI EVRENSEL DUALARDA BULUNDUM

-Ya Rabılalemin Dünya'da ve sahip olduğun, büyük Arş'ın bulunduğu,7 kat ve Göklerde, bulunan herşey senin tarafından yaratılmıştır. Sahibi olduğun;
Kuran'ı Kerim'de belirtiğin; gibi, bu Uzay alemlerinde Gezegen ve yıldızlarda senin iraden olmadan, bir yaprağın düşmesi bile, mümkün değildir.
Seddek ya Rabılalemin
Bizi yarattığınız; bu Dünya imtihanından'da bizler insanoğlu olarak,
Zulüm, Faiz, inkar ve fakirlerin Maddi manevi acımasızca, ezildiği, birilerinin, İnsan hakları, Barış ve Demokrasi sistemlerini, biçimsel anlamda, adli kurumlar ile beraber, kendi çıkarları için; kullandıklarına seyirci kalmaktayız.
-Dünya'yı aralarında bölüştüren, uluslararası tekelci kapitalist birliklerin, destekleriyle, Emperyalist ve Sömürgeci sistemlerin, kendi çıkarları gereği, Dünya halklarını, başta Ortadoğu halkları, olmak üzere, İslam'ın içindeki inanç ve Devrimci kültürünü ortadan kaldırmak amacıyla, İşid terör örgütleri ve benzeri siyasi partileri kulanarak, kan ve revanla, saldırılarını halen acımasız bir şekilde devam etmektedirler. Sahip oldukları,
Bilgisayar teknolojileri, internet ve sosyal medya kanalları ile, kendilerine uygun olmayan; İnsanlığın dini inançlarını, gelenek ve kültürlerini, ortadan kaldırarak, içi boşaltılmış; sunni, hernevi sömürüye uygun olan, robot bir nesil'li yaratmanın peşindedirler.
İnsanlığa düşman olan bu karanlık fikirler İslamiyeti (inançlı insanları) ve insanlığı, hızla modern bir köleciliğe doğru götürmektedirler.
Bizi Bağışlayın; ya Rabılalemin; geçmiş dönemlerde, benzeri uygulamalardan dolayı, Tufanlar ile Lut kavmi, Ad, Semud, Medyen, Eyke, Fıravun, Şeddat ve Nemrut kavimlerini, mesh ederek, taşa çevirdiğiniz; bu devlet sistemlerinin, sınırlarına ve hatta yer yer içlerine girdiğimizin farkındayız.
- Ya Rabılalemin; bu Coronavirüs salgınını'da bize bir uyarı olarak gönderdinin'de, farkındayız.
Buna rağmen, günahkar bir kulun olmak ile beraber, içtenlikle, sana, kitaplarına, ve peygamber'lerine, inanan, inançlı ve Devrimci bir askerin olarak, tüm inançlı insanlar adına sana sığınıyorum.
Bizi, ailemizi,Ülkemizi, İslam alemini, ve Tüm insanlığı, bu Koronavirüs salgın'ından bir an evvel kurtarmanızı diliyorum. Ya Rabılalemin;.
İslam'a, inanca, düşman olan, bu karanlık sistemleri yenmemiz için bize, insanlık tarihine damgasını vuran, 4 kitap sahibi peygamberlerden; Hz Musa, Hz Davut, Hz İsa ve Hz Muhammed'in kâfirler cephesine karşı, kazandıkları, İslami zaferler doğrultusunda, Bize Selahaddin Eyyubi ve Fatih Sultan Mehmet'in çağa uygun, benzeri olan, inançlı insanlığın; tam teşekküllü olarak, yer alabileceği, Herkesin kendini özgürce taşıyabilen, evrensel kriterlere bağlı, İnsanlığın yeni bir zafer kulvarını bize nasip etmeni diliyorum.Amin
Bizi bağışla ya Rabılalemin.


SON YORUMLAR

Mezopotamya Haber © 2019 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tasarım: Abdullah YALÇIN

Dunaysır Organizasyon