KIZILTEPE KAYMAKAMI HÜSEYİN ÇAM 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Gündem
2020-01-11 20:14

KIZILTEPE KAYMAKAMI HÜSEYİN ÇAM 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Hüseyin Çam ilçe genelinde, Ulusal ve yerel basında görevli,Gazeteci ve yazarlar ile beraber kamuda görevli ilçe idarecilerine bir kutlama yemeği verdi.
Hikmet kebab salonunda verilen yemekte, İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili "Hüseyin Çam"bir açılış konuşması yaptı.
Çam Kızıltepe de Belediye sorunlarını anlatırken, İlçede hayatı derecede önemli olan sorunları tek tek anlatmaya çalıştı. 15 Mart'an sonra
Özellikle ilk etapta şehir içinde Cadde ve sokaklarda çözüm yoluna gideceğini söyledi.
Gazeteci yazar ve Barış Derneği Başkanı "Cemil Aydoğan''da sayın Çam'ın hoşgörü ve samimiyetine inandığını söyledi.
Ancak bir Barış Aktivisti olarak; şimdiye kadar herhangi ciddi bir eleştiri ile karşı karşıya kalmadığını söyledi.
Aydoğan Kızıltepe'de ikamet eden Cumhurbaşkanlığı sürekli Basın kartı taşıyan bir gazeteci olarak ilçe sorunları ile ilgili bazı ciddi eleştiriler ile karşı karşıya geldiğini söyledi.
Aydoğan yazılı savunmalarında Hdp ve kayumların sık sık değişmesinden sonra herhangi bir hedef tesbitine sahip olmadığını söyleyerek işin içinde çıkmaya çalıştığını söyledi.
"Aydoğan" Doğalgaz ve Tedaş'ın bile bile yoların ortasında kanallar açtıklarını ve açtıkları kanalların üstünü kapatmadan Kızıltepe halkını perişan ettiklerini söyledi.
"Aydoğan" Kızıltepe tarihinden şimdiye kadar böylesi tahribatlı bir dönemi yaşamamıştır.
Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili sayın Hüseyin Çamdan bir an önce bu tahribatın ortadan kaldırılmasını istiyorum.Açıklamasında bulundu.
Kaymakam ve Belediye Başkan vekili "Hüseyin Çam" da 15 Mart'an sonra seferberlik ilan ederek bu sorunları Allah'ın izniyle mutlaka çözeceklerini söyledi.


SON YORUMLAR

Mezopotamya Haber © 2019 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tasarım: Abdullah YALÇIN

Dunaysır Organizasyon