MARDİN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ SAFFET YAVUZ BASIN ÖDÜLLERİ VERDİ
Gündem
2020-01-03 14:02

MARDİN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ SAFFET YAVUZ BASIN ÖDÜLLERİ VERDİ

Mardin İl sağlık müdürü "Saffet Yavuz" Mardin İl ve İlçelerde Basın yayın alanında hizmet veren Ulusal ve yerel Medya mensuplarına Teşekkür plaketleri verdi.
İl müdürü "Yavuz" İl ve İlçelerde bulunan, Devlet hastanelerinde, teknoloji ve tedavi hizmetleri ile ilgili, geniş kapsamlı bir konuşma yaptı.
Gazetecilerin Araştırma hastanesi ile ilgili taleplerine cevap veren, İl Müdürü "Saffet Yavuz" önceTüp fakültesinin kurulması gerekiyor açıklamasında bulundu.
"Yavuz" önümüzdeki süreçlerde Hastane kapasitemiz Araştırma hastanesini karşılayacak bir duruma gelecektir.
Artuklu üniversitesi Rektörü ile uyumlu bir şekilde çalışmalarımız devam etmektedir; Açıklamasında bulundu.
İlk Teşekkür plaketini gazeteci yazar ve Barış Derneği Genel Başkanı Cemil Aydoğan'a veren, Mardin sağlık il müdürü "Saffet Yavuz" Basın yayına yapılan hizmetlerinden dolayı tüm gazetecilere teşekkür ediyorum açıklamasında bulundu.
Gazeteci Yazar "Cemil Aydoğan"da Mardin İl sağlık Müdürü "Saffet Yavuz"un Mardin genelinde sağlık alanında yaptığı toplumsal hizmetlerinden dolayı, Kurumsal olarak kendisine teşekkür ediyorum açıklamasında bulundu.
Gazeteci yazar "Cemil Aydoğan" Küdüs'te üç ehli kitap semavi dinler komisyonu arasında kabul gören ve Kendi yazdığı HZ. İbrahimden bugüne İnsanlığın direniş tarihi 5 Baskısı ile beraber Mezopotamya tarihini İl müdürü "Saffet yavuz"a imzalayarak hediye etti.


SON YORUMLAR

Mezopotamya Haber © 2019 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tasarım: Abdullah YALÇIN

Dunaysır Organizasyon